نوروز ۸۵

           نوروز85

/ 13 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجید سعدآبادی

ممنون از حضور گرمتان در وبم امیدوارم سالی جوان و با نشاط همواره داشته باشید آمدم نبودید حیف شد

mahdi& hamrahi

سلام عزیز ممنون که امدی. سال نوی شما هم مبارک !هیچ ادابی و ترتیبی مجوی، هرچه می خواهد دل تنگت بگو

mahdi& hamrahi

سلام عزیز، ممنون که اومدی. سال نوی تو هم مبارک ! ما که اینجا تو غربت، نه هفت سینی داریم و نه حال و هوای عید و دید و بازدید :-( ولی خوب بهار طبیعت خوشبختانه همه جا هست یه کم جبران می کنه. ضمنآ بازم در مورد همکلاسی هامون نوشتم. بیا پیشم. پیروز باشید !

mahdi& hamrahi

سلام عیدت مبارک عزیز، مست است و در حق او کس این گمان ندارد :-) ضمنآ پاریس و امروز، تهران و دیروز به روز شد. به امید حق

mahdi hamrahi

سلام عزيز، درد دل کردم، و سوالی بس بزرگ پرسیدم ! منتظر حضورت هستم.

مهدی همراهی

شاید هم این واقعیت بشر است که در همه جای دنیا، پیرترها که خود را واقع گرا و سنتی می نامند، جوانتر های ایده الیست را بر سر عقل اورند !!! چند وقت پیش فیلمی در سینماهای فرانسه پخش شد به نام (ده اجوکتر) گروگان بسیار ثروتمند فیلم خود را به جوانانی که او را با ایده های عدالت خواهی به دنبال یک اتفاق گروگان گرفته بودند، معرفی کرد. دست راست بت عدالت خواهی جوانان در اختیار انان بود. و می گفت زمانی که جوانیم اگر ایده الیست نباشیم یعنی قلب نداریم و وقتی پیرتر می شویم اگر رالیست نباشیم یعنی عقل نداریم. به گمانم این قصه تکراری بشر است در کشورهای متفاوت دنیا عزیز

مهدی همراهی

سلام، مسافرم، رهگذرم و خسته ! در دیار غربت مهمان ناخوانده ام اما همدرد می جویم تا دمی با او درد دل کنم ! عجب صبری خدا دارد اگر من بودم انجا به ارش کبريايی با همه صبر خدايی ...... انچه که می نگرم، يکی ويران می کند و قتل عام، یکی فکر خواب بعد ازظهر و هضم غذای اضافه است، و ديگری در قالب انجمن حمایت از حیوانات برای طول عمر حيوانات دعا می کند ! راستش را بخواهی امروز، نمی توانم بجای کودکان و بی گناهانی که هر روز در عراق و لبنان و فلسطين غرق به خون می شوند، به مشکل دیگری بيانديشم عزيز ! چه باید کرد !؟

nima

خب ديگه، آژديت کن بينيم بابا

مهدی همراهی

خوب طبق قولی که داده بودم، امروز در مورد مبحث فمينيزم و کليسا که در بخشی از تحقيقم در ژنو به ان پرداختم، به اتفاق همراهان عزیزم سخن خواهیم گفت:-).